jesteś tutaj: Strona główna > Laureaci

Laureaci akcji

Zwycięzcy 14. edycji akcji Domy Pozytywnej Energii (2018)


z województwa dolnośląskiego:

NAGRODA GŁÓWNA: Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza CHATA SKSK

WYRÓŻNIENIE 1: Dom Dziecka w Oławie

WYRÓŻNIENIE 2: Pogotowie Opiekuńcze w Legnicy

WYRÓŻNIENIE 3: Wrocławskie Centrum Opieki i Wychowania

 

z województwa opolskiego:

NAGRODA GŁÓWNA: Centrum Obsługi Administracyjnej Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych w Opolu

WYRÓŻNIENIE 1: Dom Dziecka w Kędzierzynie-Koźlu

WYRÓŻNIENIE 2: Dom Dziecka w Głogówku

WYRÓŻNIENIE 3: Dom Dziecka w Turawie

 

z województwa śląskiego:

NAGRODA GŁÓWNA: Ośrodek Święta Elżbieta Placówka Socjalizacyjna nr 2

WYRÓŻNIENIE 1: Dom Dziecka w Orzeszu

WYRÓŻNIENIE 2: Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza "Przystań"

WYRÓŻNIENIE 3: Dom Dziecka im. J. Korczaka w Kłobucku

 

z województwa małopolskiego:

NAGRODA GŁÓWNA: Centrum Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych „Parkowa"

WYRÓŻNIENIE 1: Interwencyjna Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza dla dziewcząt Caritas Archidiecezji Krakowskiej w Krakowie

WYRÓŻNIENIE 2: Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza „Promyk" w Rzuchowej

WYRÓŻNIENIE 3: Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza im. Janusza Korczaka w Tarnowie

 

z województwa podkarpackiego:

NAGRODA GŁÓWNA: Dom Dziecka „HANKA” w Dębicy

WYRÓŻNIENIE 1: Dom Dziecka Skopanie

WYRÓŻNIENIE 2: Dom Dziecka im. Janusza Korczaka w Strzyżowie

WYRÓŻNIENIE 3: Katolicka Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza w Łące

 

 

Poprzednie edycje:

Zwycięzcy 13. edycji akcji Domy Pozytywnej Energii (2017)

z województwa dolnośląskiego:

NAGRODA GŁÓWNA:

  • Powiatowe Centrum Opieki i Wychowania w Pieszycach, Dom Dziecka nr 1

Powiatowe Centrum Opieki i Wychowania w Pieszycach

WYRÓŻNIENIA:

  • Dom Dziecka w Kotli
  • Dom Dziecka w Legnicy
  • Dom Dziecka w Oławie

 

z województwa opolskiego:

NAGRODA GŁÓWNA:

  • Dom Dziecka w Skorogoszczy

Dom Dziecka w Skorogoszczy

WYRÓŻNIENIA:

  • Centrum Administracyjne Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych w Brzegu,
    Dom Dziecka nr 1
  • Dom Dziecka w Kędzierzynie-Koźlu
  • Dom Dziecka w Namysłowie

 

z województwa śląskiego:

NAGRODA GŁÓWNA:

  • Centrum Wsparcia Kryzysowego Dzieci i Młodzieży w Zabrzu

Centrum Wsparcia Kryzysowego Dzieci i Młodzieży w Zabrzu

WYRÓŻNIENIA:

  • Dom Dziecka w Rybniku
  • Dom Dziecka w Orzeszu
  • Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza Krzepice

 

z województwa małopolskiego:

NAGRODA GŁÓWNA:

  • Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza typu socjalizacyjnego Dom Dziecka w Nowym Sączu

Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza typu socjalizacyjnego Dom Dziecka w Nowym Sączu

WYRÓŻNIENIA:

  • Interwencyjna Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza dla Chłopców w Krakowie
  • Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza im. Janusza Korczaka w Tarnowie
  • Placówka opiekuńczo-wychowawcza typu socjalizacyjnego w Krakowie (ul. św. Gertrudy)

 

z województwa podkarpackiego:

NAGRODA GŁÓWNA:

  • „Nasza Chata” Domy dla Dzieci Towarzystwa Nasz Dom w Przemyślu

"Nasza Chata" Domy dla Dzieci Towarzystwa Nasz Dom w Przemyślu

WYRÓŻNIENIA:

  • Dom Dziecka pn. „Ochronka” im. św. Brata Alberta w Stalowej Woli
  • Dom Dziecka w Wolicy
  • Dom Dziecka im. Janusza Korczaka w Strzyżowie

 

DOMY POZYTYWNEJ ENERGII 2016 – LAUREACI 12. EDYCJI

z województwa dolnośląskiego:

NAGRODA GŁÓWNA:

  • Domy dla Dzieci Towarzystwa Nasz Dom we Wrocławiu

Trasa pt. „Nasze centrum na uboczu”

WYRÓŻNIENIA:

  • Terenowy Komitet Ochrony Praw Dziecka w Wałbrzychu
    Dom Dziecka "Nad Potokiem", Lubomin
  • Powiatowe Centrum Opieki i Wychowania w Pieszycach
  • Całodobowa Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza CHATA SKSK ze Świdnicy

 

z województwa opolskiego:

NAGRODA GŁÓWNA:

  • Centrum Administracyjnej Obsługi Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych z siedzibą w Bogacicy, Dom Dziecka w Lasowicach Małych

Trasa pt. „Nasza okolica często nas zachwyca”

WYRÓŻNIENIA:

  • Dom Dziecka w Głogówku
  • Centrum Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych w Brzegu, Dom Dziecka nr 2
  • Centrum Obsługi Administracyjnej Placówek Opiekuńczo–Wychowawczych w Opolu

 

z województwa śląskiego:

NAGRODA GŁÓWNA:

  • Ośrodek Pomocy Dzieciom i Rodzinie w Rudzie Śląskiej

Trasa pt. „Na kole po rudzkim padole”

WYRÓŻNIENIA:

  • Centrum Wsparcia Kryzysowego Dzieci i Młodzieży w Zabrzu
  • Dom Dziecka w Orzeszu
  • Dom Dziecka im. J. Korczaka w Kłobucku

 

z województwa małopolskiego:

NAGRODA GŁÓWNA:

  • Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza „Pogotowie opiekuńcze” 
    w Tarnowie

Trasa pt. „Patriotyzm – energia ludzkich serc (szlakiem historii, ludzi i wydarzeń)”

WYRÓŻNIENIA:

  • Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza typu socjalizacyjnego Dom Dziecka w Nowym Sączu
  • Powiatowy Ośrodek Wsparcia Dziecka i Rodziny w Chrzanowie
  • Centrum Wsparcia Dziecka i Rodziny w Zakopanem

 

z województwa podkarpackiego:

NAGRODA GŁÓWNA:

  • „Nasza Chata” Domy dla Dzieci Towarzystwa Nasz Dom w Przemyślu

Dom OSTRÓW

Trasa pt. „Małe i duże Przemyśl-ane odkrycia dzieciaków z Naszej Chaty”

WYRÓŻNIENIA:

  • Dom Dziecka w Jarosławiu
  • Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza w Nienadowej
  • Centrum Opieki nad Dzieckiem w Skopaniu

 

 

DOMY POZYTYWNEJ ENERGII 2015 – LAUREACI FINAŁU 2015

Województwo dolnośląskie

Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza Chata SKSK w Świdnicy z ul. Wieleckiej 22, za projekt „Przenikanie pokoleń”.

 

Województwo opolskie

Dom Dziecka w Chmielowicach za projekt „Dzieci Dzieciom. Teatr Lekarstwem Duszy”.

 

Województwo śląskie

Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza „Szansa dla Dziecka” w Bytomiu za projekt „Majówka dla naszych dzieci”.

 

Województwo małopolskie

Centrum Administracyjne nr 2 w Krakowie za całokształt działalności wolontaryjnej.

 

Województwo podkarpackie

Dom Dziecka Stowarzyszenia Przyjaciół POW w Tarnobrzegu za projekt „Biegamy dla Kacperka”.

 

DOMY POZYTYWNEJ ENERGII 2015 – laureaci etapu półfinałowego

Województwo DOLNOŚLĄSKIE:

- Całodobowa Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza CHATA "SKSK" ze Świdnicy,

- Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza Typu Socjalizacyjnego w Wołowie,

- Dom Dziecka w Głogowie.

Województwo OPOLSKIE:

- Dom Dziecka w Chmielowicach,

- Dom Dziecka w Kędzierzynie-Koźlu,

- Dom Dziecka w Namysłowie.

Województwo ŚLĄSKIE:

- Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza „Szansa dla dziecka” z Bytomia,

- Dom Dziecka w Rybniku,

- Centrum Wsparcia Kryzysowego Dzieci i Młodzieży z Zabrza.

Województwo MAŁOPOLSKIE:

- Centrum Administracyjne nr 2 w Krakowie,

- Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza typu socjalizacyjnego Dom Dziecka w Nowym Sączu,

- Dom Dziecka im. Kornela Makuszyńskiego w Oświęcimiu.

 

Województwo PODKARPACKIE:

- Dom Dziecka w Jarosławiu,

- „Nasza Chata” Dom dla Dzieci Towarzystwa Nasz Dom w Przemyślu,

- Dom Dziecka Towarzystwa Przyjaciół Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej w Tarnobrzegu.

 

 

 

DOMY POZYTYWNEJ ENERGII 2014 – LAUREACI FINAŁU

 

Województwo dolnośląskie:

Wrocławskie Centrum Opieki i Wychowania z Wrocławia

 

 

Województwo opolskie:

Dom Dziecka im. Janusza Korczaka z Tarnowa Opolskiego

 

 

Województwo śląskie:

Powiatowa Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza z Jaworzna

 

 

Województwo małopolskie:

Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza typu socjalizacyjnego Dom Dziecka w Trzycierzu

 

 

Województwo podkarpackie:

Katolicka Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza Zgromadzenia Sióstr Opatrzności Bożej z Łąki

 

DOMY POZYTYWNEJ ENERGII 2014 – laureaci etapu półfinałowego

 

Województwo DOLNOŚLĄSKIE

  • Dom Dziecka, ul. Wandy 10, 59-220 Legnica
  • Całodobowa Placówka Opiekuńczo Wychowawcza  Chata „SKSK”, ul. Sikorskiego 62a, 58-100 Świdnica
  • Wrocławskie Centrum Opieki i Wychowania, ul. Lekcyjna 29, 51-169 Wrocław

 

Województwo ŚLĄSKIE

  • Caritas – Ośrodek Święta Elżbieta Placówka Socjalizacyjna, ul. Ściegiennego 6,
    41-710 Ruda Śląska
  • Dom Dziecka w Rybniku, ul. Powstańców Śląskich 44, 44-200 Rybnik
  • Powiatowa Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza, ul. Hetmańska 21, 43-600 Jaworzno

 

Województwo MAŁOPOLSKIE

  • Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza Centrum Administracyjne nr 2, os. Szkolne 27, 31-977 Kraków
  • Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza typu socjalizacyjnego Dom Dziecka w Trzycierzu, Trzycierz 95, 33-322 Korzenna
  • Wielofunkcyjna Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza "Przyjazny Dom", ul. Chyszowska 3,
    33-100 Tarnów

 

Województwo PODKARPACKIE

  • „Nasza Chata” Domy dla Dzieci Towarzystwa Nasz Dom w Przemyślu, ul. Rosłońskiego 36, 37-700 Przemyśl
  • Dom Dziecka im. Ks. Zygmunta Gorazdowskiego, ul. Grodzka 2, 38-400 Krosno
  • Katolicka Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza Zgromadzenia Sióstr Opatrzności Bożej,
    36-004 Łąka 260 A

 

Województwo OPOLSKIE

  • Dom Dziecka im. Janusza Korczaka w Tarnowie Opolskim, ul. Korczaka 1,
    46-050 Tarnów Opolski
  • Centrum Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych w Brzegu, ul. Poprzeczna 3,
    49-300 Brzeg
  • Dom Dziecka, ul. Kazimierza Pułaskiego 1, 46-100 Namysłów

 

 

Domy Pozytywnej Energii 2013 - LAUREACI FINAŁÓW


Województwo DOLNOŚLĄSKIE

Wielofunkcyjna Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza, Bierutów

 

 

Województwo OPOLSKIE

Dom Dziecka "Nasz Dom Bogacica - Bąków", Bogacica

 

 

Województwo ŚLĄSKIE

Zespół Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych Dom Dziecka, Bielsko-Biała

 

 

Województwo MAŁOPOLSKIE

Centrum Administracyjne nr 1 Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych, Kraków

 

 

Województwo PODKARPACKIE

Dom Dziecka „HANKA”, Dębica

 

 

DPE 2013 - LAUREACI PÓŁFINAŁÓW

Województwo DOLNOŚLĄSKIE

  1. Dom Dziecka im. Synów Pułku, Świdnica
  2. Wielofunkcyjna Placówka Opiekuńczo–Wychowawcza „Nadzieja”, Jelenia Góra
  3. Wielofunkcyjna Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza, Bierutów

Województwo OPOLSKIE

  1. Zespół Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych „Szansa” w Brzegu
  2. Dom Dziecka "Nasz Dom Bogacica - Bąków", Bogacica
  3. Dom Dziecka, Namysłów

Województwo ŚLĄSKIE

  1. Powiatowa Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza, Jaworzno
  1. Centrum Opiekuńczo-Wychowawcze Pomocy Dziecku i Rodzinie ZOW nr 2, Sosnowiec
  2. Zespół Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych Dom Dziecka,            Bielsko-Biała

 

Województwo MAŁOPOLSKIE

  1. Centrum Administracyjne nr 1 Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych, Kraków
  2. Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza im. J. Korczaka, Tarnów
  3. Wielofunkcyjna Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza "Przyjazny dom", Tarnów

 

Województwo PODKARPACKIE

  1. „Nasza Chata” Domy dla Dzieci Towarzystwa Nasz Dom w Przemyślu, Dom Ostrów, Przemyśl
  2. Dom Dziecka „HANKA”, Dębica
  3. „Nasza Chata” Domy dla Dzieci Towarzystwa Nasz Dom w Przemyślu, ul. Rosłońskiego, Przemyśl

 

 

DOMY POZYTYWNEJ ENERGII 2012 – Laureaci Finału 2012

 

Województwo dolnośląskie

 

  • Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza „Przystanek Dobrej Nadziei” we Wrocławiu

 

Województwo opolskie

 

  • Dom Dziecka w Opolu

 

Województwo śląskie

 

  • Ośrodek Pomocy Dzieciom i Rodzinie w Rudzie Śląskiej

 

Województwo małopolskie

 

  • Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza „Pogotowie Opiekuńcze”  w Tarnowie

 

Województwo podkarpackie


  • Dom Dziecka w Skopaniu

 

Nagrody specjalne akcji „Domy Pozytywnej Energii” 2012:

 

  • Całodobowa Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza „Opoka” we Wrocławiu

 

  • „Nasza Chata” Dom dla Dzieci Towarzystwa Nasz Dom w Przemyślu


 

DOMY POZYTYWNEJ ENERGII 2012 – laureaci etapu półfinałowego


Województwo dolnośląskie

  1. Całodobowa Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza „Opoka”, ul. Wejherowska 28, 54-239 Wrocław
  2. Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza „Przystanek Dobrej Nadziei”, ul. Borowska 181/187,
    50-553 Wrocław
  3. Wielofunkcyjna Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza „Gromadka”, ul. Fredry 47, 57-400 Nowa Ruda

Województwo opolskie

  1. Dom Dziecka, ul. Powstańców Śląskich 14, 45-086 Opole
  2. Zespół Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych „Szansa”, ul. Poprzeczna 3, 49-300 Brzeg
  3. Dom Dziecka, ul. Skarbowa 8, 47-200 Kędzierzyn-Koźle

 

Województwo śląskie

  1. Ośrodek Pomocy Dzieciom i Rodzinie, ul. Plebiscytowa 12, 41-705 Ruda Śląska
  2. Dom Dziecka im. Janusza Korczaka w Kłobucku, ul. 11 Listopada 23, 42-100 Kłobuck
  3. Dom Dziecka w Rybniku, ul. Powstańców 44, 44-200 Rybnik

 

Województwo małopolskie

  1. Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza "Pogotowie Opiekuńcze", ul. Chemiczna 10A, 33-101 Tarnów
  2. Dom Dziecka nr 1, ul. Krupnicza 38, 31-123 Kraków
  3. Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza "Przyjazny Dom", ul. Chyszowska 3, 33-100 Tarnów

 

Województwo podkarpackie

  1. Dom Dziecka, ul. Leśna 2, 39-451 Skopanie
  2. „Nasza Chata” Domy dla Dzieci Towarzystwa Nasz Dom w Przemyślu, Ostrów 674,
    37-700 Przemyśl
  3. Dom Dziecka im. Ks. Zygmunta Gorazdowskiego, ul. Grodzka 2, 38-400 Krosno

 

 

Laureaci Finału 2011

 

woj.śląskie:

Centrum Opiekuńczo-Wychowawcze Sosnowiec

 

woj.małopolskie:

Zespół Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych Olkusz

 

woj.podkarpackie

Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza Tarnobrzeg

 

woj. dolnośląskie

Dom Dzecka p.w.św Józefa Bolesławiec

 

woj. opolskie

Powiatowy Zespół Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych w Paczkowie,Dom Dziecka w Jasienicy Górnej